Bestuur

Functie Naam lid Contact
E-mail bestuur >bestuur@vhz.nu
Voorzitter Marco van Leersum >voorzitter@vhz.nu
Secretaris (SECR.) Dirk-Jan den Elzen >secretarisvhz.nu
Penningmeester (PM) Hans Pallada  >penningmeester@vhz.nu
Technische Zaken (TZ) Marco van Leersum >tz@vhz.nu
Algemene Zaken (WS en JC) Geoffrey Buysman >az@vhz.nu
Algemene Zaken (AC) Marloes van der Vooren >az@vhz.nu
Algemene Zaken (PR) Annemieke Hoogendoorn >az@vhz.nu

Commissies en functies

Commissie / Functie Naam leden Contact Contact verantwoordelijk bestuurslid
Webmaster Jack Harder
Michael Peereboom
Pim Pallada
>webmaster@vhz.nu @Hans Pallada (PM)
Fotograaf Michael Peereboom >fotograaf@vhz.nu @Hans Pallada (PM)
Scheidsrechterzaken, Wedstrijdsecretariaat en Zaalcoördinatie Quintin van Leersum
Ilse van der Sluis
>ws@vhz.nu @Geoffrey Buysman (WS)
Technische Commissie (TC) Charles Stive
Gijs van Essen
Melissa Atkinson
>tc@vhz.nu @Marco van Leersum (TZ)
Ledenadministratie Geoffrey Buysman >ledenadmin@vhz.nu @Dirk-Jan den Elzen (SECR.)
Materiaal Commissie >materiaal@vhz.nu @Hans Pallada (PM)
Activiteiten Commissie Lisette Pot
Sandra van Leersum
Lisa Pallada
>ac@vhz.nu @Marloes van der Vooren (AC)
Sponsoring en PR Jantine Brouwers >pr@vhz.nu @Annemieke Hoogendoorn (PR)
Jeugd Commissie Gijs van Essen
Jantine Brouwers
Bas van Ooijen
>jeugdcie@vhz.nu @Geoffrey Buysman (JC)
Kleding Commissie André Kuijk >kleding@vhz.nu @Hans Pallada (PM)
Recreanten – Coördinator Alex van der Horst >rc@vhz.nu
ABC – Coördinator Gijs van Essen >abccoordinator@vhz.nu
CMV – Coördinatoren Jantine Brouwers
Bas van Ooijen
>cmvcoordinator@vhz.nu