Bestuur

Functie Naam lid Contact
E-mail bestuur >bestuur@vhz.nu
Voorzitter Marco van Leersum >voorzitter@vhz.nu
Secretaris (SECR.) Dirk-Jan den Elzen >secretaris@vhz.nu
Penningmeester (PM) Piet Weijers >penningmeester@vhz.nu
Technische Zaken (TZ) Marco van Leersum >tz@vhz.nu
Algemene Zaken (AZ) >az@vhz.nu
AZ informatie- en communicatietechnologie  (ICT) Monique Jansen >ict@vhz.nu
AZ wedstrijd/scheids en zaalwacht (WS) Geoffrey Buysman >ws@vhz.nu
AZ activiteiten  (AC) Marloes van der Vooren >ac@vhz.nu
AZ pr en sponsor (PR) Karin Schuurman >pr@vhz.nu

Commissies en functies

Commissie / Functie Naam leden Contact Contact verantwoordelijk bestuurslid
Webmaster Jack Harder
Michael Peereboom
Pim Pallada
>webmaster@vhz.nu @Monique Jansen (ICT)
Fotograaf Michael Peereboom
Maaike Jeursen
Rick van der Drift
>fotograaf@vhz.nu @Karin Schuurman (PR)
Scheidsrechterzaken, Wedstrijdsecretariaat en Zaalcoördinatie Quintin van Leersum
Vacature
>ws@vhz.nu @Geoffrey Buysman (WS)
Technische Commissie (TC) Charles Stive
Gijs van Essen
Melissa Atkinson
>tc@vhz.nu @Marco van Leersum (TZ)
Ledenadministratie Monique Jansen >ledenadmin@vhz.nu @Dirk-Jan den Elzen (SECR.)
Materiaal Commissie Vacature >materiaal@vhz.nu @Piet Weijers (PM)
Activiteiten Commissie Lisette Pot
Sandra van Leersum
Lisa Pallada
Vacature
>ac@vhz.nu @Marloes van der Vooren (AC)
Sponsoring en PR Jantine Brouwers
Vacature
>pr@vhz.nu @Karin Schuurman (PR)
Kleding Commissie André Kuijk >kleding@vhz.nu @Piet Weijers (PM)
Recreanten – Coördinator Alex van der Horst >rc@vhz.nu
ABC – Coördinator Gijs van Essen >abccoordinator@vhz.nu
CMV – Coördinatoren Jantine Brouwers
Bas van Ooijen
>cmvcoordinator@vhz.nu