Heren 52021-08-25T17:17:27+02:00

Heren 5

Team informatie
Seizoen: 2021 – 2022 Klasse: 4e Poule: G
Trainer: Jantine Brouwers

Coach:

Aanvoerder: 

Contact: >h5@vhz.nu

Hal: De Sandestein

Veld: 1

Tijd: 20:30 – 22:00 uur

TC contactpersoon: Charles Stive

Teamsponsor

Teamsponsor worden? klik hier

Zaaldienst

Zaaldienst H5

10 december / 18:45 - 23:00

Tijdstip is een indicatie*

Spelers

Shirt nr Naam Positie
22 Marcel Kalee
23 Erik Kuulkers
39 Paul Kuiper
44 Henk Zwemmer
55 Edwin de Jong
57 Ger van Diemen
59 Jeroen de Kriek
65 Maaike kallenbach
Mahadevan Nurani

Stand

#TeamGPWV+-
1NOVO HS 4143110169
2In Up Go HS 2133210596
2VCS HS 4133299100
4Scarabee HS 3122396105
4VHZ HS 5122310099
6Punch HS 10111369101
7Waterlanders HS 5000000
7SKC HS 7000000
7SKC HS 9000000
7Punch HS 12000000
7VCS HS 3000000

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
24 September 21:30Scarabee HS 3 - VHZ HS 5Sporthal de Vaart in Ter aar
07 October 19:30In Up Go HS 2 - VHZ HS 5De Tweesprong in Roelofarendsveen
15 October 20:45VHZ HS 5 - NOVO HS 4Estafette in Nieuw-vennep
29 October 19:30Punch HS 10 - VHZ HS 5TU-Sportcentrum in Delft
05 November 20:45VHZ HS 5 - SKC HS 9Estafette in Nieuw-vennep
12 November 21:30SKC HS 7 - VHZ HS 5Universitair SC in Leiden

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
17 September 20:45VHZ HS 5 - VCS HS 42-325-18, 25-15, 15-25, 24-26, 11-15

Team Nieuws

Ga naar de bovenkant