Heren 12020-11-27T06:20:50+01:00

Heren 1

Team informatie
Seizoen: 2020 – 2021 Klasse: 1e Poule: C

Trainer: Paul van Noord

Coach:

Aanvoerder: Remco van Saarloos

Contact: >h1@vhz.nu

TC contactpersoon: Charles Stive

Hal: De Estafette

Veld: 1

Tijd: 21:00 – 22:30 uur

Zaaldienst

Tijdstip is een indicatie

Zaaldienst H1

11 december / 19:00 - 22:30

Spelers

Shirt nr Naam Positie Contact
1 Charles Stive Diagonaal >e-mail naar Charles
2 Pim Pallada Spiker >e-mail naar Pim
5 Mark Wildenberg Spiker >e-mail naar Mark
8 Bas van Ooijen Spelverdeler >e-mail naar Bas
10 Gijs van Essen Spelverdeler >e-mail naar Gijs
24 Dylan van Kesteren Passer/Loper >e-mail naar Dylan
40 Remco van Saarloos Passer/Loper >e-mail naar Remco
69 Jasper Buren Passer/Loper >e-mail naar Jasper

Stand

#TeamGPWV+-
1VCH HS 221080201134
2Albatros HS 121080201159
3VCH HS 12872203177
4VV Amsterdam HS 548710371368
5De Spuyt HS 114319579
6VHZ HS 114318983
7Armixtos HS 231111224295
8VV Amsterdam HS 4000000
9FYGI Armixtos HS 1100489101
10vv Nederhorst HS 12008123200
US HS 4000000
AMVJ-Martinus HS 1000000

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
15 January 20:30VHZ HS 1 - Albatros HS 1Estafette in Nieuw-vennep
05 February 20:30VHZ HS 1 - VCH HS 2Estafette in Nieuw-vennep
10 February 21:15VCH HS 1 - VHZ HS 1FBK-hal in Hoofddorp
26 February 20:30VHZ HS 1 - De Spuyt HS 1Estafette in Nieuw-vennep
01 March 20:30vv Nederhorst HS 1 - VHZ HS 1De Blijk in Nederhorst den berg
05 March 20:30VHZ HS 1 - Armixtos HS 2Estafette in Nieuw-vennep

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
27 November 19:30VHZ HS 1 - US HS 4Vervallen-
17 November 21:00De Spuyt HS 1 - VHZ HS 1Vervallen-
13 November 20:30VHZ HS 1 - FYGI Armixtos HS 1Vervallen-
07 November 15:00Armixtos HS 2 - VHZ HS 1Vervallen-
30 October 20:30VHZ HS 1 - VCH HS 1Vervallen-
22 October 19:30AMVJ-Martinus HS 1 - VHZ HS 1Vervallen-

Team Nieuws

Go to Top