Heren 12020-11-27T06:20:50+01:00

Heren 1

Team informatie
Seizoen: 2020 – 2021 Klasse: 1e Poule: C

Trainer: Paul van Noord

Coach:

Aanvoerder: Remco van Saarloos

Contact: >h1@vhz.nu

TC contactpersoon: Charles Stive

Hal: De Estafette

Veld: 1

Tijd: 21:00 – 22:30 uur

Zaaldienst

Tijdstip is een indicatie

Spelers

Shirt nr Naam Positie Contact
1 Charles Stive Diagonaal >e-mail naar Charles
2 Pim Pallada Spiker >e-mail naar Pim
5 Mark Wildenberg Spiker >e-mail naar Mark
8 Bas van Ooijen Spelverdeler >e-mail naar Bas
10 Gijs van Essen Spelverdeler >e-mail naar Gijs
24 Dylan van Kesteren Passer/Loper >e-mail naar Dylan
40 Remco van Saarloos Passer/Loper >e-mail naar Remco
69 Jasper Buren Passer/Loper >e-mail naar Jasper

Stand

#TeamGPWV+-
1VCH HS 221080201134
2Albatros HS 121080201159
3VCH HS 12872203177
4VV Amsterdam HS 548710371368
5De Spuyt HS 114319579
6VHZ HS 114318983
7Armixtos HS 231111224295
8VV Amsterdam HS 4000000
9FYGI Armixtos HS 1100489101
10vv Nederhorst HS 12008123200
US HS 4000000
AMVJ-Martinus HS 1000000

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
05 March 20:30VHZ HS 1 - Armixtos HS 2Vervallen-
01 March 20:30vv Nederhorst HS 1 - VHZ HS 1Vervallen-
29 January 20:30VHZ HS 1 - AMVJ-Martinus HS 1Vervallen-
23 January 18:30US HS 4 - VHZ HS 1Vervallen-
19 December 12:00VV Amsterdam HS 4 - VHZ HS 1Vervallen-
09 December 21:00Albatros HS 1 - VHZ HS 1Vervallen-

Team Nieuws

Ga naar de bovenkant