Dames 52020-11-27T06:20:12+01:00

Dames 5

Team informatie
Seizoen: 2020 – 2021 Klasse: 3e Poule: E

Trainer: Wouter Trijsburg
Trainer: Michael Peereboom

Coach: Wouter Trijsburg

Aanvoerster: Gloria Gomez

Contact: >d5@vhz.nu

TC contactpersoon: Melissa Atkinson

Hal: De Sandestein

Veld: 1

Tijd: 20:30 – 22:00 uur

Zaaldienst

Tijdstip is een indicatie

Spelers

Shirt nr Naam Positie Contact
10 Jantine Brouwers Diagonaal >e-mail Jantine
16 Karin Schuurman Spiker >e-mail Karin
38 Maaike Jeursen Spiker >e-mail Maaike
42 Gloria Gomez Passer/Loper >e-mail Gloria
84 Wendy Goulooze Passer/Loper >e-mail Wendy
85 Esther Ipenburg Diagonaal >e-mail Esther
Anne Schicketanz Passer/Loper >e-mail Anne
Laura van der Plas Spelverdeler >e-mail Laura
Michele Torres >e-mail Michele
Meetrainer
Sophie Krah >e-mail Sophie

Stand

#TeamGPWV+-
1SAS'70 DS 2420160400183
2V.V.Ouderkerk DS 3416134394292
3V.V.Ouderkerk DS 2313102296222
4KDO DS 1412107358317
5Spaarnestad DS 144989346363
6Spaarnestad DS 1548710331371
7Atalante DS 447611342384
8SAS'70 DS 33657232286
9Oradi/Omnia DS 22544177179
10Oradi/Omnia DS 333310254309
11VHZ DS 531111183289
12VHZ DS 4200882200

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
16 December 19:15Spaarnestad DS 15 - VHZ DS 5Beyneshal in Haarlem
06 January 00:00V.V.Ouderkerk DS 2 - VHZ DS 5Bindelwijk in Ouderkerk aan de amstel
20 January 19:15Spaarnestad DS 15 - VHZ DS 5Beyneshal in Haarlem
29 January 20:30VHZ DS 5 - Oradi/Omnia DS 3Estafette in Nieuw-vennep
05 February 20:30VHZ DS 5 - SAS'70 DS 3Estafette in Nieuw-vennep
12 February 19:15VHZ DS 4 - VHZ DS 5Estafette in Nieuw-vennep

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
23 November 19:30Oradi/Omnia DS 3 - VHZ DS 5Vervallen-
13 November 20:45V.V.Ouderkerk DS 3 - VHZ DS 5Vervallen-
06 November 20:30VHZ DS 5 - Atalante DS 4Vervallen-
30 October 20:30VHZ DS 5 - VHZ DS 4Vervallen-
23 October 20:30VHZ DS 5 - V.V.Ouderkerk DS 2Vervallen-
15 October 21:00SAS'70 DS 3 - VHZ DS 5Vervallen-

Team Nieuws

Go to Top