Dames 42020-12-02T11:28:00+01:00

Dames 4

Team informatie
Seizoen: 2020 – 2021 Klasse: 3e Poule: E

Trainer: Jack Harder

Coach:

Aanvoerder: 

Contact: >d4@vhz.nu

TC contactpersoon: Melissa Atkinson

Hal: De Estafette

Veld: 4

Tijd: 19:30 – 21:00 uur

Zaaldienst

Tijdstip is een indicatie

Spelers

Shirt nr Naam Positie Contact
8 Lotte Uithol Passer/Loper >e-mail Lotte
36 Olivia Treling Spiker >e-mail Olivia
39 Melissa Beijer >e-mail Melissa
40 Chelsea den Dekker >e-mail Chelsea
62 Robyn van Erp Diagonaal >e-mail Robyn
63 Eva van Dongen >e-mail Eva
76 Evi Wiercx >e-mail Evi
Merel de Groot >e-mail Merel
Chiara Mees >e-mail Chiara
Karlijn van Weerdenburg >e-mail Karlijn
Meetrainers
Ilse van der Sluis >e-mail Ilse

Stand

#TeamGPWV+-
1SAS'70 DS 2420160400183
2V.V.Ouderkerk DS 3416134394292
3V.V.Ouderkerk DS 2313102296222
4KDO DS 1412107358317
5Spaarnestad DS 144989346363
6Spaarnestad DS 1548710331371
7Atalante DS 447611342384
8SAS'70 DS 33657232286
9Oradi/Omnia DS 22544177179
10Oradi/Omnia DS 333310254309
11VHZ DS 531111183289
12VHZ DS 4200882200

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
04 January 19:30Oradi/Omnia DS 3 - VHZ DS 4Sportcentrum De Waterlelie in Aalsmeer
11 January 19:15Spaarnestad DS 14 - VHZ DS 4Beyneshal in Haarlem
29 January 20:30VHZ DS 4 - Spaarnestad DS 15Estafette in Nieuw-vennep
05 February 21:15Atalante DS 4 - VHZ DS 4De Boei in Vinkeveen
12 February 19:15VHZ DS 4 - VHZ DS 5Estafette in Nieuw-vennep
26 February 19:15VHZ DS 4 - SAS'70 DS 3Estafette in Nieuw-vennep

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
25 November 19:15Spaarnestad DS 15 - VHZ DS 4Vervallen-
13 November 20:45V.V.Ouderkerk DS 2 - VHZ DS 4Vervallen-
06 November 20:30VHZ DS 4 - V.V.Ouderkerk DS 3Vervallen-
30 October 20:30VHZ DS 5 - VHZ DS 4Vervallen-
23 October 19:15VHZ DS 4 - Oradi/Omnia DS 3Vervallen-
01 October 21:00SAS'70 DS 2 - VHZ DS 44-025-3, 25-8, 25-15, 25-9

Team Nieuws

Go to Top