Dames 32021-09-03T14:02:44+02:00

Dames 3

Team informatie
Seizoen: 2021 – 2022 Klasse: 2e Poule: E
Trainer: Charles Stive

Coach:

Aanvoerster: 

Contact: >d3@vhz.nu

Hal: De Sandestein

Veld: 2

Tijd: 19:00 – 21:30 uur

TC contactpersoon: Melissa Atkinson

Teamsponsor

Teamsponsor worden? klik hier

Zaaldienst

Zaaldienst D3

3 december / 18:45 - 23:00

Tijdstip is een indicatie*

Spelers

Shirt nr Naam Positie
2 Ilse van der Sluis
16 Karin Schuurman Spiker
23 Dominique van Leersum Spiker
24 Tessa van Elk Passer/Loper
31 Merel Priester Spelverdeler
36 Isa Kortekaas Spiker
40 Jasmijn van der Weide
70 Lusine Ogli Diagonaal

Stand

#TeamGPWV+-
1VHZ DS 2154010073
1Gemini S DS 2154010063
3AMVJ-Martinus DS 214318782
4VCH DS 311138287
5VHZ DS 3000000
5Spaarnestad DS 11000000
7SAS'70 DS 2100463100
7Spaarnestad DS 12100473100

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
08 October 20:45VHZ DS 3 - VHZ DS 2Estafette in Nieuw-vennep
22 October 20:45VHZ DS 3 - SKC DS 5Estafette in Nieuw-vennep
29 October 20:45VHZ DS 3 - Spaarnestad DS 12Estafette in Nieuw-vennep
04 November 21:00SAS'70 DS 2 - VHZ DS 3Luchthal de Scheg in Uithoorn
12 November 19:15VHZ DS 3 - SAS'70 DS 2Estafette in Nieuw-vennep
19 November 21:00Spaarnestad DS 12 - VHZ DS 3Beyneshal in Haarlem

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
Er zijn geen uitslagen bekend.

Team Nieuws

Ga naar de bovenkant