Dames 22020-09-07T12:28:48+02:00

Dames 2

Team informatie
Seizoen: 2020 – 2021 Klasse: 2e Poule: D

Trainer: Geoffrey Buysman

Coach:

Aanvoerder: 

Contact: >d2@vhz.nu

TC contactpersoon: Melissa Atkinson

Hal: De Estafette

Veld: 2

Tijd: 21:00 – 22:30 uur

Zaaldienst

Tijdstip is een indicatie

Spelers

Shirt nr Naam Positie Contact
2 Annemieke Hoogendoorn Spelverdeler >e-mail Annemieke
3 Marloes van der Vooren Passer/Loper >e-mail Marloes
4 Monique Jansen Diagonaal >e-mail Monique
67 Linda Clemens Spiker >e-mail Linda
77 Noor van Gend >e-mail Noor
Sangeetha Subramanian >e-mail Sangeetha

Stand

#TeamGPWV+-
1VHZ DS 121080200128
2Atalante DS 32971198134
3Spaarnestad DS 102763200176
4VHZ DS 2154010059
5VCH DS 42544156188
6Spaarnestad DS 614319963
7AMVJ-Martinus DS 32445165195
8Oradi/Omnia DS 1122396102
9VIP DS 42227138205
10Atalante DS 211139090
11Smashing Velsen '96 DS 32117157195
12Smashing Velsen '96 DS 22008136200

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
05 October 21:00Spaarnestad DS 6 - VHZ DS 2Beyneshal in Haarlem
30 October 20:30VHZ DS 2 - Spaarnestad DS 10Estafette in Nieuw-vennep
06 November 21:15Atalante DS 3 - VHZ DS 2De Boei in Vinkeveen
13 November 20:30VHZ DS 2 - Atalante DS 2Estafette in Nieuw-vennep
18 November 21:00VCH DS 4 - VHZ DS 2FBK-hal in Hoofddorp
27 November 19:30VHZ DS 2 - Smashing Velsen '96 DS 3Estafette in Nieuw-vennep

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
18 September 20:30VHZ DS 2 - Smashing Velsen '96 DS 24-025-19, 25-12, 25-12, 25-16

Team Nieuws

Go to Top