Dames 22020-11-27T06:17:55+01:00

Dames 2

Team informatie
Seizoen: 2020 – 2021 Klasse: 2e Poule: D

Trainer: Geoffrey Buysman

Coach:

Aanvoerster: Monique Jansen

Contact: >d2@vhz.nu

TC contactpersoon: Melissa Atkinson

Hal: De Estafette

Veld: 2

Tijd: 21:00 – 22:30 uur

Zaaldienst

Tijdstip is een indicatie

Spelers

Shirt nr Naam Positie Contact
2 Annemieke Hoogendoorn Spelverdeler >e-mail Annemieke
3 Marloes van der Vooren Passer/Loper >e-mail Marloes
4 Monique Jansen Diagonaal >e-mail Monique
21 Simone Sloos Spiker >e-mail Simone
59 Arianne Noorthoek Passer/Loper >e-mail Arianne
67 Linda Clemens Spiker >e-mail Linda
77 Noor van Gend Libero >e-mail Noor
Sangeetha Subramanian Passer/Loper >e-mail Sangeetha

Stand

#TeamGPWV+-
1Atalante DS 3419151398275
2VHZ DS 1313112305215
3Spaarnestad DS 6313102296192
4Atalante DS 23985295269
5Oradi/Omnia DS 12763196174
6Spaarnestad DS 103767272276
7AMVJ-Martinus DS 33668252300
8VCH DS 43657230285
9VHZ DS 22544155159
10VIP DS 444414319410
11Smashing Velsen '96 DS 331111231295
12Smashing Velsen '96 DS 230012201300

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
05 March 20:30VHZ DS 2 - Atalante DS 3Vervallen-
18 December 20:00Smashing Velsen '96 DS 2 - VHZ DS 2Vervallen-
11 December 21:00VIP DS 4 - VHZ DS 2Vervallen-
27 November 19:30VHZ DS 2 - Smashing Velsen '96 DS 3Vervallen-
18 November 21:00VCH DS 4 - VHZ DS 2Vervallen-
13 November 20:30VHZ DS 2 - Atalante DS 2Vervallen-

Team Nieuws

Ga naar de bovenkant