Dames 22021-08-17T14:43:11+02:00

Dames 2

Team informatie
Seizoen: 2021 – 2022 Klasse: 2e Poule: E
Trainer: Arjen Blom

Coach:

Aanvoerster: 

Contact: >d2@vhz.nu

Hal: De Estafette

Veld: 3

Tijd: 19:30 – 21:00 uur

TC contactpersoon: Melissa Atkinson

Teamsponsor

Teamsponsor worden? klik hier

Zaaldienst

Zaaldienst D2

22 oktober / 18:45 - 23:00

Tijdstip is een indicatie*

Spelers

Shirt nr Naam Positie
7 Ingrid Bouquet Passer/Loper
21 Simone Sloos Spiker
58 Rosan Mijatovich Diagonaal
59 Arianne Noorthoek Passer/Loper
67 Linda Clemens Spiker
69 Anne Paans Spiker

Stand

#TeamGPWV+-
1VHZ DS 2154010073
1Gemini S DS 2154010063
3AMVJ-Martinus DS 214318782
4VCH DS 311138287
5VHZ DS 3000000
5Spaarnestad DS 11000000
7SAS'70 DS 2100463100
7Spaarnestad DS 12100473100

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
23 September 21:00SAS'70 DS 2 - VHZ DS 2Luchthal de Scheg in Uithoorn
01 October 20:45VHZ DS 2 - Spaarnestad DS 11Estafette in Nieuw-vennep
08 October 20:45VHZ DS 3 - VHZ DS 2Estafette in Nieuw-vennep
15 October 20:45VHZ DS 2 - Gemini S DS 2Estafette in Nieuw-vennep
28 October 20:00AMVJ-Martinus DS 2 - VHZ DS 2Nieuwe Bankrashal in Amstelveen
03 November 20:00VCH DS 3 - VHZ DS 2FBK-hal in Hoofddorp

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
17 September 20:45VHZ DS 2 - Spaarnestad DS 124-025-22, 25-16, 25-16, 25-19
10 September 20:45VHZ DS 2 - DEO DS 10-310-25, 12-25, 20-25

Team Nieuws

Ga naar de bovenkant