Dames 22020-11-27T06:17:55+01:00

Dames 2

Team informatie
Seizoen: 2020 – 2021 Klasse: 2e Poule: D

Trainer: Geoffrey Buysman

Coach:

Aanvoerster: Monique Jansen

Contact: >d2@vhz.nu

TC contactpersoon: Melissa Atkinson

Hal: De Estafette

Veld: 2

Tijd: 21:00 – 22:30 uur

Zaaldienst

Tijdstip is een indicatie

Spelers

Shirt nr Naam Positie Contact
2 Annemieke Hoogendoorn Spelverdeler >e-mail Annemieke
3 Marloes van der Vooren Passer/Loper >e-mail Marloes
4 Monique Jansen Diagonaal >e-mail Monique
21 Simone Sloos Spiker >e-mail Simone
59 Arianne Noorthoek Passer/Loper >e-mail Arianne
67 Linda Clemens Spiker >e-mail Linda
77 Noor van Gend Libero >e-mail Noor
Sangeetha Subramanian Passer/Loper >e-mail Sangeetha

Stand

#TeamGPWV+-
1Atalante DS 3419151398275
2VHZ DS 1313112305215
3Spaarnestad DS 6313102296192
4Atalante DS 23985295269
5Oradi/Omnia DS 12763196174
6Spaarnestad DS 103767272276
7AMVJ-Martinus DS 33668252300
8VCH DS 43657230285
9VHZ DS 22544155159
10VIP DS 444414319410
11Smashing Velsen '96 DS 331111231295
12Smashing Velsen '96 DS 230012201300

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
15 January 20:30VHZ DS 2 - VIP DS 4Estafette in Nieuw-vennep
22 January 20:45Smashing Velsen '96 DS 3 - VHZ DS 2Zeewijk in Ijmuiden
05 February 20:30VHZ DS 2 - VHZ DS 1Estafette in Nieuw-vennep
13 February 19:00Spaarnestad DS 10 - VHZ DS 2Beyneshal in Haarlem
19 February 19:30VHZ DS 2 - AMVJ-Martinus DS 3Estafette in Nieuw-vennep
26 February 20:30VHZ DS 2 - VCH DS 4Estafette in Nieuw-vennep

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
27 November 19:30VHZ DS 2 - Smashing Velsen '96 DS 3Vervallen-
18 November 21:00VCH DS 4 - VHZ DS 2Vervallen-
13 November 20:30VHZ DS 2 - Atalante DS 2Vervallen-
06 November 21:15Atalante DS 3 - VHZ DS 2Vervallen-
30 October 20:30VHZ DS 2 - Spaarnestad DS 10Vervallen-
05 October 21:00Spaarnestad DS 6 - VHZ DS 24-025-13, 25-16, 25-13, 25-13

Team Nieuws

Go to Top