Dames 12021-09-16T11:43:15+02:00

Dames 1

Team informatie
Seizoen: 2021 – 2022 Klasse: 1e Poule: D
Trainer: Bas van Ooijen

Coach:

Aanvoerster: 

Contact: >d1@vhz.nu

Hal: De Estafette

Veld: 2

Tijd: 19:30 – 21:00 uur

TC contactpersoon: Melissa Atkinson

Teamsponsor

Teamsponsor worden? klik hier

Zaaldienst

Zaaldienst D1

12 november / 18:45 - 23:00

Tijdstip is een indicatie*

Spelers

Shirt nr Naam Positie
3 Marloes van der Vooren Passer/Loper
11 Lisa Pallada Spiker
13 Melissa Atkinson Diagonaal
15 Sasja Bogers Spiker
19 Lisette Pot Spelverdeler
29 Inge van ‘t Wout Spiker
33 Katie Sloos Passer/Loper
39 Iris van Rooij Passer/Loper
63 Eva Te Sligte Passer/Loper
95 Arlene Blom

Stand

#TeamGPWV+-
1Atalante DS 1154010072
2Albatros DS 1143110274
3VHZ DS 11332110109
3UvO DS 11332106105
5AMVJ-Martinus DS 11223105106
5VV Amsterdam DS 41223109110
7Armixtos DS 3111374102
8Smashing Velsen '96 DS 1000000
8VCC'92 DS 1000000
10VV Amsterdam DS 6100472100

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
24 September 20:45VHZ DS 1 - VV Amsterdam DS 6Estafette in Nieuw-vennep
30 September 20:00AMVJ-Martinus DS 1 - VHZ DS 1Nieuwe Bankrashal in Amstelveen
12 October 21:00UvO DS 1 - VHZ DS 1Wethouder Verheijhal in Amsterdam
20 October 19:30Punch DS 2 - VHZ DS 1TU-Sportcentrum in Delft
22 October 20:45VHZ DS 1 - Atalante DS 1Estafette in Nieuw-vennep
05 November 20:45VHZ DS 1 - Smashing Velsen '96 DS 1Estafette in Nieuw-vennep

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
18 September 17:00VV Amsterdam DS 4 - VHZ DS 12-325-20, 21-25, 23-25, 27-25, 13-15

Team Nieuws

Ga naar de bovenkant