Dames 12020-09-25T11:38:46+02:00

Dames 1

Team informatie
Seizoen: 2020 – 2021 Klasse: 2e Poule: D

Trainer: Bas van Ooijen
ass. Trainer: Mark Wildenberg

Coach:Bas van Ooijen

Aanvoerster: Inge van ‘t Wout

Contact: >d1@vhz.nu

TC contactpersoon: Melissa Atkinson

Hal: De Estafette

Veld: 1

Tijd: 19:30 – 21:00 uur

Zaaldienst

Tijdstip is een indicatie

Zaaldienst D1

9 oktober / 19:00 - 22:30

Spelers

Shirt nr Naam Positie Contact
11 Lisa Pallada Spiker >e-mail Lisa
13 Melissa Atkinson Diagonaal >e-mail Melissa
15 Sasja Bogers Spiker >e-mail Sasja
19 Lisette Pot Spelverdeler >e-mail Lisette
29 Inge van ‘t Wout Spiker >e-mail Inge
33 Katie Sloos Passer/Loper >e-mail Katie
39 Iris van Rooij Passer/Loper >e-mail Iris
40 Anne Stoop Spelverdeler >e-mail Anne
63 Eva Te Sligte Passer/Loper >e-mail Eva

Stand

#TeamGPWV+-
1VHZ DS 121080200128
2Atalante DS 32971198134
3Spaarnestad DS 102763200176
4VHZ DS 2154010059
5VCH DS 42544156188
6Spaarnestad DS 614319963
7AMVJ-Martinus DS 32445165195
8Oradi/Omnia DS 1122396102
9VIP DS 42227138205
10Atalante DS 211139090
11Smashing Velsen '96 DS 32117157195
12Smashing Velsen '96 DS 22008136200

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
02 October 21:00VHZ DS 1 - PQV Pijl Solutions DS 1Estafette in Nieuw-vennep
08 October 19:30AMVJ-Martinus DS 3 - VHZ DS 1Nieuwe Bankrashal in Amstelveen
26 October 21:00Spaarnestad DS 6 - VHZ DS 1Beyneshal in Haarlem
02 November 21:00Spaarnestad DS 10 - VHZ DS 1Beyneshal in Haarlem
13 November 19:15VHZ DS 1 - Atalante DS 3Estafette in Nieuw-vennep
20 November 21:15Atalante DS 2 - VHZ DS 1De Boei in Vinkeveen

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
25 September 20:45Smashing Velsen '96 DS 2 - VHZ DS 10-423-25, 23-25, 11-25, 20-25
18 September 20:30VHZ DS 1 - VIP DS 44-025-14, 25-9, 25-12, 25-16

Team Nieuws

Go to Top