Dames 12020-11-27T06:16:56+01:00

Dames 1

Team informatie
Seizoen: 2020 – 2021 Klasse: 2e Poule: D

Trainer: Bas van Ooijen
ass. Trainer: Mark Wildenberg

Coach:Bas van Ooijen

Aanvoerster: Inge van ‘t Wout

Contact: >d1@vhz.nu

TC contactpersoon: Melissa Atkinson

Hal: De Estafette

Veld: 1

Tijd: 19:30 – 21:00 uur

Zaaldienst

Tijdstip is een indicatie

Spelers

Shirt nr Naam Positie Contact
11 Lisa Pallada Spiker >e-mail Lisa
13 Melissa Atkinson Diagonaal >e-mail Melissa
15 Sasja Bogers Spiker >e-mail Sasja
19 Lisette Pot Spelverdeler >e-mail Lisette
29 Inge van ‘t Wout Spiker >e-mail Inge
33 Katie Sloos Passer/Loper >e-mail Katie
39 Iris van Rooij Passer/Loper >e-mail Iris
40 Anne Stoop Spelverdeler >e-mail Anne
63 Eva Te Sligte Passer/Loper >e-mail Eva

Stand

#TeamGPWV+-
1Atalante DS 3419151398275
2VHZ DS 1313112305215
3Spaarnestad DS 6313102296192
4Atalante DS 23985295269
5Oradi/Omnia DS 12763196174
6Spaarnestad DS 103767272276
7AMVJ-Martinus DS 33668252300
8VCH DS 43657230285
9VHZ DS 22544155159
10VIP DS 444414319410
11Smashing Velsen '96 DS 331111231295
12Smashing Velsen '96 DS 230012201300

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
08 January 20:30VHZ DS 1 - Oradi/Omnia DS 1Estafette in Nieuw-vennep
15 January 19:15VHZ DS 1 - Smashing Velsen '96 DS 3Estafette in Nieuw-vennep
27 January 21:00VCH DS 4 - VHZ DS 1FBK-hal in Hoofddorp
05 February 20:30VHZ DS 2 - VHZ DS 1Estafette in Nieuw-vennep
12 February 20:30VHZ DS 1 - Spaarnestad DS 6Estafette in Nieuw-vennep
26 February 20:30VHZ DS 1 - Atalante DS 2Estafette in Nieuw-vennep

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
20 November 21:15Atalante DS 2 - VHZ DS 1Vervallen-
13 November 19:15VHZ DS 1 - Atalante DS 3Vervallen-
02 November 21:00Spaarnestad DS 10 - VHZ DS 1Vervallen-
26 October 21:00Spaarnestad DS 6 - VHZ DS 1Vervallen-
08 October 19:30AMVJ-Martinus DS 3 - VHZ DS 12-325-22, 7-25, 15-25, 25-16, 15-17
25 September 20:45Smashing Velsen '96 DS 2 - VHZ DS 10-423-25, 23-25, 11-25, 20-25

Team Nieuws

Go to Top