Dames 12020-11-27T06:16:56+01:00

Dames 1

Team informatie
Seizoen: 2020 – 2021 Klasse: 2e Poule: D

Trainer: Bas van Ooijen
ass. Trainer: Mark Wildenberg

Coach:Bas van Ooijen

Aanvoerster: Inge van ‘t Wout

Contact: >d1@vhz.nu

TC contactpersoon: Melissa Atkinson

Hal: De Estafette

Veld: 1

Tijd: 19:30 – 21:00 uur

Zaaldienst

Tijdstip is een indicatie

Spelers

Shirt nr Naam Positie Contact
11 Lisa Pallada Spiker >e-mail Lisa
13 Melissa Atkinson Diagonaal >e-mail Melissa
15 Sasja Bogers Spiker >e-mail Sasja
19 Lisette Pot Spelverdeler >e-mail Lisette
29 Inge van ‘t Wout Spiker >e-mail Inge
33 Katie Sloos Passer/Loper >e-mail Katie
39 Iris van Rooij Passer/Loper >e-mail Iris
40 Anne Stoop Spelverdeler >e-mail Anne
63 Eva Te Sligte Passer/Loper >e-mail Eva

Stand

#TeamGPWV+-
1Atalante DS 3419151398275
2VHZ DS 1313112305215
3Spaarnestad DS 6313102296192
4Atalante DS 23985295269
5Oradi/Omnia DS 12763196174
6Spaarnestad DS 103767272276
7AMVJ-Martinus DS 33668252300
8VCH DS 43657230285
9VHZ DS 22544155159
10VIP DS 444414319410
11Smashing Velsen '96 DS 331111231295
12Smashing Velsen '96 DS 230012201300

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
05 March 20:30VHZ DS 1 - Spaarnestad DS 10Vervallen-
11 December 20:45Smashing Velsen '96 DS 3 - VHZ DS 1Vervallen-
20 November 21:15Atalante DS 2 - VHZ DS 1Vervallen-
13 November 19:15VHZ DS 1 - Atalante DS 3Vervallen-
02 November 21:00Spaarnestad DS 10 - VHZ DS 1Vervallen-
26 October 21:00Spaarnestad DS 6 - VHZ DS 1Vervallen-

Team Nieuws

Ga naar de bovenkant