Meisjes C22021-01-11T14:12:19+01:00

Meisjes C2

Team informatie
Seizoen: 2020 – 2021 Klasse: 2e Poule: M (eerste helft)
 

Trainer: Katie Sloos
Trainer: Inge van ‘t Wout

Coach:

Aanvoerder: 

Contact: >mc2@vhz.nu

TC contactpersoon: Gijs van Essen

Hal: De Estafette

Veld: 2

Tijd: 18:00 – 19:30 uur

Spelers

Shirt nr Naam Positie Contact
5 Jennifer Barlow >e-mail Jennifer
32 Kristel Knetsch >e-mail Kristel
49 Maria Mohaqeq >e-mail Maria
Myrthe Ruigrok >e-mail Myrthe
Milou den Elzen >e-mail Milou
Dominique de Kriek >e-mail Dominique
Hailey van Hulzen >e-mail Hailey
Yarda Engel >e-mail Yarda
Rosa Kuijk >e-mail Rosa

Stand (eerste helft)

#TeamGPWV+-
1NOVO MC 1413133386253
2Liusna MC 1413133374262
3VCS MC 14997345308
4VHZ MC 24779314345
5VCO MC 244412260355
6In Up Go MC 142214233389

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
10 April 11:00NOVO MC 1 - VHZ MC 2Vervallen-
18 March 19:30In Up Go MC 1 - VHZ MC 2Vervallen-
12 March 19:15VHZ MC 2 - NOVO MC 1Vervallen-
09 October 19:30VHZ MC 2 - In Up Go MC 12-225-10, 22-25, 25-22, 17-25
02 October 19:30VHZ MC 2 - VCO MC 24-025-7, 25-22, 25-16, 25-20
24 September 19:15VCS MC 1 - VHZ MC 23-125-13, 25-18, 25-13, 23-25

Team Nieuws

Ga naar de bovenkant