Meisjes C22021-01-11T14:12:19+01:00

Meisjes C2

Team informatie
Seizoen: 2020 – 2021 Klasse: 2e Poule: M (eerste helft)
 

Trainer: Katie Sloos
Trainer: Inge van ‘t Wout

Coach:

Aanvoerder: 

Contact: >mc2@vhz.nu

TC contactpersoon: Gijs van Essen

Hal: De Estafette

Veld: 2

Tijd: 18:00 – 19:30 uur

Spelers

Shirt nr Naam Positie Contact
5 Jennifer Barlow >e-mail Jennifer
32 Kristel Knetsch >e-mail Kristel
49 Maria Mohaqeq >e-mail Maria
Myrthe Ruigrok >e-mail Myrthe
Milou den Elzen >e-mail Milou
Dominique de Kriek >e-mail Dominique
Hailey van Hulzen >e-mail Hailey
Yarda Engel >e-mail Yarda
Rosa Kuijk >e-mail Rosa

Stand (eerste helft)

#TeamGPWV+-
1NOVO MC 1413133386253
2Liusna MC 1413133374262
3VCS MC 14997345308
4VHZ MC 24779314345
5VCO MC 244412260355
6In Up Go MC 142214233389

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
12 March 19:15VHZ MC 2 - NOVO MC 1Estafette in Nieuw-vennep
18 March 19:30In Up Go MC 1 - VHZ MC 2De Tweesprong in Roelofarendsveen
10 April 11:00NOVO MC 1 - VHZ MC 2Sportpark Duinwetering in Noordwijk zh

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
09 October 19:30VHZ MC 2 - In Up Go MC 12-225-10, 22-25, 25-22, 17-25
02 October 19:30VHZ MC 2 - VCO MC 24-025-7, 25-22, 25-16, 25-20
24 September 19:15VCS MC 1 - VHZ MC 23-125-13, 25-18, 25-13, 23-25
18 September 19:15VHZ MC 2 - Liusna MC 10-49-25, 10-25, 15-25, 22-25

Team Nieuws

Ga naar de bovenkant