Meisjes C12021-10-06T16:39:44+02:00

Meisjes C1

Team informatie
Seizoen: 2021 – 2022 Klasse: 2e Poule: K (eerste helft)
 
Trainer: Katie Sloos
Trainer: Inge van ‘t Wout

Coach:

Aanvoerder: 

Contact: >mc1@vhz.nu

Hal: De Sandestein

Veld: 1

Tijd: 17:30 – 19:00 uur

TC contactpersoon: Gijs van Essen

Teamsponsor

Teamsponsor worden? klik hier

Spelers

Shirt nr Naam Positie
5 Jennifer Barlow
Milou den Elzen
27 lourdes Ayeser
34 Hailey van Hulzen
52 Yarda Engel
60 Dominique de Kriek

Stand (eerste helft)

#TeamGPWV+-
1Waterlanders MC 1415151399230
2VHZ MC 15101010404448
3VCO MC 159911445430
4Castellum MC 159911399457
5Leython DC MC 23775275233
6Aspasia MC 142214262386

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
30 October 11:00Leython DC MC 2 - VHZ MC 1De Bloemerd in Leiderdorp
05 November 19:00Castellum MC 1 - VHZ MC 1De Rijnstreekhal in Alphen aan den rijn
12 November 19:15VHZ MC 1 - Aspasia MC 1Estafette in Nieuw-vennep
26 November 19:15VCO MC 1 - VHZ MC 1De Cuyl in Oegstgeest
10 December 19:15VHZ MC 1 - Waterlanders MC 1Estafette in Nieuw-vennep

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
15 October 19:15VHZ MC 1 - Castellum MC 11-316-25, 25-15, 17-25, 18-25
08 October 19:00Waterlanders MC 1 - VHZ MC 14-025-12, 25-10, 25-10, 25-9
01 October 19:15VHZ MC 1 - VCO MC 12-219-25, 26-24, 25-22, 17-25
24 September 19:30Aspasia MC 1 - VHZ MC 10-422-25, 21-25, 16-25, 20-25
17 September 19:15VHZ MC 1 - Leython DC MC 23-125-14, 26-24, 25-19, 24-26

Team Nieuws

Ga naar de bovenkant