Meisjes B22020-09-07T12:27:51+02:00

Meisjes B2

Team informatie
Seizoen: 2020 – 2021 Klasse: 2e Poule: N (eerste helft)
 

Trainer: Melissa Atkinson
Trainer: Eva te Sligte

Coach:

Aanvoerder: 

Contact: >mb2@vhz.nu

TC contactpersoon: Gijs van Essen

Hal: De Estafette

Veld: 3

Tijd: 18:00 – 19:30 uur

Spelers

Shirt nr Naam Positie Contact
17 Anne Huizer >e-mail Anne
30 Roos voor den Dag >e-mail Roos
48 Cathelijne Visser >e-mail Cathelijne
54 Anne Vriend >e-mail Anne
55 Eliza Verhoeven >e-mail Eliza
Ece Turkyilmaz >e-mail Ece

Stand (eerste helft)

#TeamGPWV+-
1Liusna MB 1288020097
2Castellum MB 12771197129
3Aspasia MB 1144010069
4Gemini-Kangeroes MB 12335144178
5Leython DC MB 23339219290
6VHZ MB 22226148195
7VCH MB 22117147197

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
02 October 19:30VHZ MB 2 - Gemini-Kangeroes MB 1Estafette in Nieuw-vennep
09 October 19:15VHZ MB 2 - VCH MB 2Estafette in Nieuw-vennep
23 October 19:15VHZ MB 2 - Aspasia MB 1Estafette in Nieuw-vennep
30 October 19:30Aspasia MB 1 - VHZ MB 2De Ridderhof in Koudekerk aan den rijn
06 November 19:15VHZ MB 2 - Castellum MB 1Estafette in Nieuw-vennep
14 November 15:00Gemini-Kangeroes MB 1 - VHZ MB 2De Vliethorst in Voorschoten

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
25 September 19:30Liusna MB 1 - VHZ MB 24-025-10, 25-12, 25-16, 25-13
18 September 19:15VHZ MB 2 - Leython DC MB 22-226-28, 25-22, 21-25, 25-20

Team Nieuws

Go to Top