Meisjes B22020-12-02T11:30:53+01:00

Meisjes B2

Team informatie
Seizoen: 2020 – 2021 Klasse: 2e Poule: N (eerste helft)
 

Trainer: Melissa Atkinson
Trainer: Eva te Sligte

Coach:

Aanvoerster:

Contact: >mb2@vhz.nu

TC contactpersoon: Gijs van Essen

Hal: De Estafette

Veld: 3

Tijd: 18:00 – 19:30 uur

Spelers

Shirt nr Naam Positie Contact
17 Anne Huizer Spelverdeler >e-mail Anne
30 Roos voor den Dag Spiker >e-mail Roos
48 Cathelijne Visser Spelverdeler >e-mail Cathelijne
54 Anne Vriend Spelverdeler >e-mail Anne
55 Eliza Verhoeven Passer/Loper >e-mail Eliza
Ece Turkyilmaz Passer/Loper >e-mail Ece
Merve Gokseli >e-mail Merve

Stand (eerste helft)

#TeamGPWV+-
1Castellum MB 1414142392252
2Liusna MB 1311111297164
3VCH MB 246610329362
4Aspasia MB 12553176164
5Gemini-Kangeroes MB 145511293368
6VHZ MB 23448231284
7Leython DC MB 243313266390

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
17 April 11:00Leython DC MB 2 - VHZ MB 2Vervallen-
09 April 19:15VHZ MB 2 - Gemini-Kangeroes MB 1Vervallen-
02 April 19:15VHZ MB 2 - Castellum MB 1Vervallen-
26 March 19:00Castellum MB 1 - VHZ MB 2Vervallen-
06 March 12:30Gemini-Kangeroes MB 1 - VHZ MB 2Vervallen-
09 October 19:30VHZ MB 2 - VCH MB 22-214-25, 25-19, 25-20, 19-25

Team Nieuws

Ga naar de bovenkant