Meisjes B12020-11-27T06:27:25+01:00

Meisjes B1

Team informatie
Seizoen: 2020 – 2021 Klasse: 1e Poule: C (eerste helft)

Trainer: Gijs van Essen
Buddy: Jantine Brouwers

Coach:

Aanvoerder: 

Contact: >mb1@vhz.nu

TC contactpersoon: Gijs van Essen

Hal: De Sandestein

Veld: 2

Tijd: 17:30 – 19:00 uur

Spelers

Shirt nr Naam Positie Contact
1 Lyanne Buysman >e-mail Lyanne
22 Donna van der Linden >e-mail Donna
30 Megan Lagendijk >e-mail Megan
35 Veronique de Ruyter >e-mail Veronique
46 Sibel Cengiz >e-mail Sibel
51 Puk Groeneveld >e-mail Puk
78 Isa Backhuijsen >e-mailisa
79 Robin Pennings >e-mail Robin

Stand (eerste helft)

#TeamGPWV+-
1VHZ MB 1312120300184
2VV Amsterdam MB 1411115383296
3NOVO MB 13884279234
4AMVJ-Martinus MB 24779341380
5VCH MB 12662187157
6Albatros MB 242214278383
7V.V.Ouderkerk MB 142214261395

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
17 April 15:00VV Amsterdam MB 1 - VHZ MB 1Vervallen-
02 April 19:15VHZ MB 1 - AMVJ-Martinus MB 2Vervallen-
26 March 19:15VHZ MB 1 - VCH MB 1Vervallen-
17 March 19:15V.V.Ouderkerk MB 1 - VHZ MB 1Vervallen-
12 March 19:15VHZ MB 1 - VV Amsterdam MB 1Vervallen-
06 March 11:00VCH MB 1 - VHZ MB 1Vervallen-

Team Nieuws

Ga naar de bovenkant