Meisjes B12020-09-07T12:27:42+02:00

Meisjes B1

Team informatie
Seizoen: 2020 – 2021 Klasse: 1e Poule: C (eerste helft)

Trainer: Gijs van Essen
Buddy: Jantine Brouwers

Coach:

Aanvoerder: 

Contact: >mb1@vhz.nu

TC contactpersoon: Gijs van Essen

Hal: De Sandestein

Veld: 2

Tijd: 17:30 – 19:00 uur

Spelers

Shirt nr Naam Positie Contact
1 Lyanne Buysman >e-mail Lyanne
22 Donna van der Linden >e-mail Donna
30 Megan Lagendijk >e-mail Megan
35 Veronique de Ruyter >e-mail Veronique
46 Sibel Cengiz >e-mail Sibel
51 Puk Groeneveld >e-mail Puk
78 Isa Backhuijsen >e-mailisa
79 Robin Pennings >e-mail Robin

Stand (eerste helft)

#TeamGPWV+-
1VHZ MB 12880200133
2VV Amsterdam MB 12553190140
3AMVJ-Martinus MB 23557253287
4NOVO MB 12444179179
5VCH MB 112228794
6Albatros MB 22226155183
7V.V.Ouderkerk MB 12226147195

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
02 October 19:30VHZ MB 1 - V.V.Ouderkerk MB 1Estafette in Nieuw-vennep
17 October 13:00NOVO MB 1 - VHZ MB 1Sportpark Duinwetering in Noordwijk zh
23 October 19:15VHZ MB 1 - VV Amsterdam MB 1Estafette in Nieuw-vennep
06 November 19:15VHZ MB 1 - VCH MB 1Estafette in Nieuw-vennep
13 November 19:15V.V.Ouderkerk MB 1 - VHZ MB 1Bindelwijk in Ouderkerk aan de amstel
21 November 14:00VV Amsterdam MB 1 - VHZ MB 1Sporthal Laan van Spartaan in Amsterdam

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
26 September 16:00AMVJ-Martinus MB 2 - VHZ MB 10-418-25, 22-25, 19-25, 14-25
18 September 19:15VHZ MB 1 - Albatros MB 24-025-14, 25-14, 25-16, 25-16

Team Nieuws

Go to Top