Meisjes B12020-11-27T06:27:25+01:00

Meisjes B1

Team informatie
Seizoen: 2020 – 2021 Klasse: 1e Poule: C (eerste helft)

Trainer: Gijs van Essen
Buddy: Jantine Brouwers

Coach:

Aanvoerder: 

Contact: >mb1@vhz.nu

TC contactpersoon: Gijs van Essen

Hal: De Sandestein

Veld: 2

Tijd: 17:30 – 19:00 uur

Spelers

Shirt nr Naam Positie Contact
1 Lyanne Buysman >e-mail Lyanne
22 Donna van der Linden >e-mail Donna
30 Megan Lagendijk >e-mail Megan
35 Veronique de Ruyter >e-mail Veronique
46 Sibel Cengiz >e-mail Sibel
51 Puk Groeneveld >e-mail Puk
78 Isa Backhuijsen >e-mailisa
79 Robin Pennings >e-mail Robin

Stand (eerste helft)

#TeamGPWV+-
1VHZ MB 1312120300184
2VV Amsterdam MB 1411115383296
3NOVO MB 13884279234
4AMVJ-Martinus MB 24779341380
5VCH MB 12662187157
6Albatros MB 242214278383
7V.V.Ouderkerk MB 142214261395

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
06 March 11:00VCH MB 1 - VHZ MB 1FBK-hal in Hoofddorp
12 March 19:15VHZ MB 1 - VV Amsterdam MB 1Estafette in Nieuw-vennep
17 March 19:15V.V.Ouderkerk MB 1 - VHZ MB 1Bindelwijk in Ouderkerk aan de amstel
26 March 19:15VHZ MB 1 - VCH MB 1Estafette in Nieuw-vennep
02 April 19:15VHZ MB 1 - AMVJ-Martinus MB 2Estafette in Nieuw-vennep
17 April 15:00VV Amsterdam MB 1 - VHZ MB 1Blauwwit in Amsterdam

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
02 October 19:30VHZ MB 1 - V.V.Ouderkerk MB 14-025-14, 25-14, 25-14, 25-9
26 September 16:00AMVJ-Martinus MB 2 - VHZ MB 10-418-25, 22-25, 19-25, 14-25
18 September 19:15VHZ MB 1 - Albatros MB 24-025-14, 25-14, 25-16, 25-16

Team Nieuws

Ga naar de bovenkant