Meisjes A22021-09-03T14:07:04+02:00

Meisjes A2

Team informatie
Seizoen: 2021 – 2022 Klasse: 2e Poule: L (eerste helft)
 
Trainer: Melissa Atkinson
Trainer: Eva te SligteCoach:Aanvoerster: Contact: >ma2@vhz.nu
Hal: De Estafette

Veld: 3

Tijd: 18:00 – 19:30 uur

TC contactpersoon: Gijs van Essen

Teamsponsor

Teamsponsor worden? klik hier

Spelers

Shirt nr Naam Positie
17 Anne Huizer Spelverdeler
54 Anne Vriend Spelverdeler
55 Eliza Verhoeven Passer/Loper
64 Dian Veen
80 Ece Turkyilmaz Passer/Loper

Stand (eerste helft)

#TeamGPWV+-
1Liusna MA 1144010060
1Oradi/Omnia MA 2144010070
3Waterlanders MA 1000000
3NOVO MA 1000000
5Aspasia MA 2100470100
5VHZ MA 2100460100

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
25 September 11:00NOVO MA 1 - VHZ MA 2Sportpark Duinwetering in Noordwijk zh
01 October 19:15VHZ MA 2 - Aspasia MA 2Estafette in Nieuw-vennep
08 October 19:30Aspasia MA 2 - VHZ MA 2De Ridderhof in Koudekerk aan den rijn
15 October 19:15VHZ MA 2 - Oradi/Omnia MA 2Estafette in Nieuw-vennep
22 October 19:15VHZ MA 2 - NOVO MA 1Estafette in Nieuw-vennep
12 November 19:00Waterlanders MA 1 - VHZ MA 2De Steupel in Nieuwkoop

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
17 September 19:15VHZ MA 2 - Liusna MA 10-419-25, 14-25, 14-25, 13-25

Team Nieuws

Ga naar de bovenkant