Meisjes A12021-09-27T16:52:36+02:00

Meisjes A1

Team informatie
Seizoen: 2021 – 2022 Klasse: 1e Poule: I (eerste helft)
Trainer: Gijs van Essen

Coach:

Aanvoerder: 

Contact: >ma1@vhz.nu

Hal: De Estafette

Veld: 1

Tijd: 18:00 – 19:30 uur

TC contactpersoon: Gijs van Essen

Teamsponsor

Teamsponsor worden? klik hier

Spelers

Shirt nr Naam Positie
1 Lyanne Buysman
22 Donna van der Linden
35 Veronique de Ruyter
46 Sibel Cengiz
47 Aida Sivic
51 Puk Groeneveld
78 Isa Backhuijsen
79 Robin Pennings
47 Aida Sivic

Stand (eerste helft)

#TeamGPWV+-
1Leython DC MA 1312120300179
2VHZ MA 1511119445394
3VCS MA 1511119439395
4Castellum MA 14888353368
5VCO MA 14779327352
6Aspasia MA 153317319495

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
02 November 18:00VHZ MA 1 - VCO MA 1Estafette in Nieuw-vennep
20 November 11:00Leython DC MA 1 - VHZ MA 1De Bloemerd in Leiderdorp
26 November 19:00Castellum MA 1 - VHZ MA 1De Arena in Alphen aan den rijn
03 December 19:15VHZ MA 1 - Alvoco MA 1Estafette in Nieuw-vennep
10 December 19:15VHZ MA 1 - Leython DC MA 1Estafette in Nieuw-vennep

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
14 October 19:15VCS MA 1 - VHZ MA 13-125-13, 26-24, 21-25, 25-11
08 October 19:15VHZ MA 1 - VCS MA 13-125-17, 25-16, 25-16, 11-25
01 October 19:15VHZ MA 1 - Castellum MA 12-225-12, 25-27, 19-25, 25-23
24 September 19:15VCO MA 1 - VHZ MA 12-213-25, 13-25, 25-17, 25-23
17 September 19:15VHZ MA 1 - Aspasia MA 13-125-8, 25-15, 27-29, 25-8

Team Nieuws

Ga naar de bovenkant