Jongens C12021-10-06T16:57:56+02:00

Jongens C1

Team informatie
Seizoen: 2021 – 2022 Klasse: 2e Poule: G (eerste helft)
 
Trainer: Lisette Pot

Coach:

Aanvoerder: 

Contact: >jc1@vhz.nu

Hal: De Estafette

Veld: 2

Tijd: 18:00 – 19:30 uur

TC contactpersoon: Gijs van Essen

Teamsponsor

Teamsponsor worden? klik hier

Spelers

Shirt nr Naam Positie
Bas Raaphorst
Luuk de Vlieger
Lucas van Oijen
Floris Stipdonk
Rens van den Berg
Maurits Pot
Mats van Velzen
Milan Beaufort
Thom van Steijn

Stand (eerste helft)

#TeamGPWV+-
1VHZ JC 1415151397252
2Castellum JC 1411115368295
3VCH JC 25101010409425
4VSTS JC 159911393426
5VCO JC 145511331370
6Waterlanders JC 142214261391

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
30 October 10:45VSTS JC 1 - VHZ JC 1De Sporthoeve in Bodegraven
05 November 19:00Castellum JC 1 - VHZ JC 1De Rijnstreekhal in Alphen aan den rijn
12 November 19:15VCO JC 1 - VHZ JC 1De Cuyl in Oegstgeest
19 November 19:15VHZ JC 1 - VSTS JC 1Estafette in Nieuw-vennep
03 December 19:15VHZ JC 1 - Castellum JC 1Estafette in Nieuw-vennep
11 December 15:00VCH JC 2 - VHZ JC 1FBK-hal in Hoofddorp

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
15 October 19:15VHZ JC 1 - VCO JC 14-025-23, 25-11, 25-19, 25-17
08 October 19:15VHZ JC 1 - Waterlanders JC 13-125-14, 25-19, 22-25, 25-11
24 September 19:15VHZ JC 1 - VCH JC 24-025-9, 25-13, 25-23, 25-19
17 September 19:00Waterlanders JC 1 - VHZ JC 10-45-25, 11-25, 16-25, 17-25

Team Nieuws

Ga naar de bovenkant