HELP JE CLUPPIE!

Nu de economie het zwaar te verduren heeft als gevolg van het coronavirus en alle maatregelen om het virus geen ruimte tot verspreiding te geven, breekt ook voor ons als vereniging een lastige periode aan. Het werven van nieuwe sponsoren wordt lastiger, omdat veel bedrijven zelf in zwaar weer verkeren. Zij hebben dus geen geld om ons financieel te ondersteunen. Help je cluppie is hét initiatief waarmee leden en andere personen die onze vereniging een warm hart toedragen de vereniging financieel kunnen helpen en er zelf iets heel moois aan over houden.

Het werkt zo:

  1. Ga naar https://www.helpjecluppie.nl/en bestel daar een t-shirt of sweater. 
  2. Vul bij het afrekenen Volleybalvereniging Haarlemmermeer-Zuid in als bedrijfsnaam. Dit is belangrijk, omdat het team van Help je cluppie anders niet weet naar welke vereniging het geld moet. 
  3. Betaal met IDeal.

 

Per sweater gaat het om ongeveer 18 euro voor onze vereniging. Dat kan dus snel oplopen!