Vrijdagavond 8 november ontvingen maar liefst vier leden van onze vereniging het officiële V4 scheidsrechterscertificaat van de Nevobo.

DSC06700

Dit certificaat is het bewijs dat zij gekwalificeerd zijn om seniorenwedstrijden van 2e en 1e klasse niveau en A- en B- jeugdwedstrijden van topklasse niveau te fluiten. Na een training waarin zij geleerd hebben op welke manier de houding en het gedrag van de scheidsrechter de wedstrijd beïnvloedt en hoe zij de wedstrijd kunnen begeleiden en daarbij het spelplezier kunnen bevorderen, mochten Marco van Leersum, Quintin van Leersum, Alex van der Horst en Leonie Gabel het V4 scheidsrechterscertificaat ontvangen uit handen van Geoffrey Buysman.

DSC06705

DSC06708

DSC06714

DSC06712

Van harte gefeliciteerd!

Geoffrey Buysman en Ilse van der Sluis zijn sinds 13 september onze verenigingsexperts. Zij hebben een speciale training gevolgd, zodat zij nu ook andere leden van onze vereniging kunnen opleiden tot scheidsrechters voor 1e en 2e klasse wedstrijden.

DSC06718

Mocht je geïnteresseerd zijn in een training 1e en 2e klasse fluiten, wil je graag een opfriscursus of wil je graag wat feedback op jouw manier van fluiten? Vraag het ze gerust!